Popüler
Harika Kanatlar
Harika Kanatlar
Niloya
Niloya
Maşa ile Koca Ayı
Maşa ile Koca Ayı
Uğur Böceği ile Kara Kedi
Uğur Böceği ile Kara Kedi

İtfaiyeci Sam - Sel Baskını

31:40824 görüntülenme

Mike evinin bodrumunda günlük işlerini halletmektedir. Bu esnada oluşan çatlaktan dolayı içerisi su dolmaya başlamıştır. Bodurumun kapısında bulunan kova ile suyu boşaltmak istediğinde kapı kapanıverir ve Mike kedisi Leon ile beraber içeride mahsur kalır. Durumu gören Penny hemen diğer itfaiyecilere haber verir. Sam ve arkadaşları gelerek Mike'ı mahsur kaldığı yerden kurtarırlar.

Balinanın biri sular çekildiğinde kıyıya vurmuştur. Bunu gören çocuklar hemen Sam ve diğer itfaiyecilere haber verir. Balinanın olduğu kıyıya gelen itfaiyeciler hemen balinanın üzerine ölmesin diye su tutmaya başlar. Fakat balinayı nasıl denize çekmeleri gerektiğini bilmiyorlardır. O sıra Sam'in aklına bir fikir gelir ve balinayı kurtarırlar.

Mike kırlara doğru arabasıyla giderken bir kaza geçirir ve arabası yan bir şekilde düşer. Mike içerisinde sıkışmıştır ve dışarı çıkamaz. Onu bekleyen arkadaşı ise Mike'ın geç kalmasından dolayı endişe ederek itfaiyeyi arar. Sam ve arkadaşları Mike'ı bulduklarında onu neredeyse yanma olasılığı olan arabanın içerisinden güvenle kurtarırlar.

Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak ister misin?
Yorumlar