Popüler
Harika Kanatlar
Harika Kanatlar
Niloya
Niloya
Maşa ile Koca Ayı
Maşa ile Koca Ayı
Uğur Böceği ile Kara Kedi
Uğur Böceği ile Kara Kedi

Winx Club - Magix Güzellik Kraliçesi

23:451116 görüntülenme

Stella okulda sihir derslerine ve sınavlara girmemektedir ve bu durumu farkeden Muisa, Stella, Flora,TecnaStella nın Bayan Magic Güzellik Yarışmasına girmek için derslere girmediğini öğrenince, Stella’yı okulun yarışmadan daha önemli olduğuna ikna etmeye çalışırlar ama başaramazlar.

Lucy de aynı yarışmaya girecektir ama sihirin yasak olduğu,sadece doğal güzelliğin ödüllendirileceği bu yarışmaya sihir ile kendini güzelleştirip yarışmayı kazanmayı düşünmektedir. Kendini güzelleştirmesi için de Icy, stormy ve Darcy den sihir yapmasını ister, Icy bu teklifi kabul eder fakat aklında Lucy i küçük düşürecek bir plan vardır. Yarışma için sihirle Lucyi güzelleştirecekler, yarışma sonunda da sihiri bozup Lucy eski haline dönmesi ile Onun küçük düşmesini sağlayacaklardır.

Yarışmayı sihir sayesinde olan güzelliği ile Lucy kazanır fakat yarışma sonunda sihirin bozulması ile , yarışma kurallarına aykırı davrandığı için yarışmadan diskalifiye olur, yarışmanın birincisi ve Bayan Magic Stella olur. Yarışmadan sonra Stella istemese de derslerine ve sınavlara geri döner.

Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak ister misin?
Yorumlar