Popüler
Harika Kanatlar
Harika Kanatlar
Niloya
Niloya
Maşa ile Koca Ayı
Maşa ile Koca Ayı
Uğur Böceği ile Kara Kedi
Uğur Böceği ile Kara Kedi

Star Kötü Güçlere Karşı - 1. Bölüm (Star Dünyaya Gelir Pony İle Parti)

21:4333065 görüntülenme

Star'ın doğum günüdür ve oldukça heyecanlıdır. Bugün kraliçe olan annesi aile yadigarları olan asayı star'a verecektir. Star doğum günü için hazırlanan odaya atıyla girer ve kraliçe olan annesinin birkaç öğüdünü dinledikten sonra asayı alır. Öğüt starın asayı kötü güçlerden koruması gerektiğidir. Star asayı alır almaz ilk hatasını yapar ve ailesi onun asayı kullanamayacağını düşünürler ve onu star'ın ağlamalarına rağmen dünyaya eğitim için gönderirler. Eğitimi için geldiği okulda star'a göz kulak olacak birine ihtiyaç vardır. O kişi de marcodur.

Marco okulda tedbirli çocuk olarak bilinir ve stara göz kulak olacak en doğru kişi odur. İkisi beraber okulu gezmeye çıkarlar. Star marco'nun sözlerini yanlış anlar ve yine yapacağını yapar. Marco koşarak eve gider. Ancak evde onu bir süpriz beklemektedir. Star değişim öğrencisi olarak onlarda kalacaktır. Ancak kötülük star'ı takip etmektedir. Onun savunmasız olarak dünya da olduğunu öğrenen Ludo bu duruma oldukça sevinirler. Star marco'ya kötü şeyler yaşatmaya devam eder. Star'ın peşinden gelirlerve star'ı ve marco'yu yakalarlar ancak marco ve star birlikte onlardan kaçmayı başarırlar. Ludo ve adamları dayak yemiş olarak geldikleri yere geri dönerler.

Bu olayın üzerine marco ve star arkadaş olurlar. Starın diğer boyuttan gelen bir arkadaşıyla beraber başka bir boyuta marcoyu da alarak eğlenmeye giderler ancak marco ve star'ın arkadaşı boynuz kafa hiç iyi anlaşamazlar. Tam o esna da başka kötü güçlerde dünyaya gelmiştir ve star’ın peşindedirler. Kötü güçler en sonunda onları bulmuştur ancak boynuz kafa yalan söylemiş ve star’ı eğlenmek için başka boyuta götürmüş marco’yu önden gönderdiğini söylemiştir. Ancak marco hala atari salonundadır ve kötü güçler tarafından yakalanmış ancak star her şeyden habersizce boynuz kafayla eğlenmeye devam etmektedir. Bölüm sonunda kötü güçlerin aslında kötü olmadığı anlaşılır onlar boynuz kafa’nın babasının onu yakalaması için gönderdiği askerlerdir. Marco’yu kurtarırlar ve marcoyla boynuz kafa birbirlerinden nefret etmeyi bırakırlar.

Yorumlar
  1. FukoBabeyFukoBabey

    Admin Bölümleri Sırasıyla Atabilirmisiniz?

    Yanıtla
Yorumlar