Popüler
Harika Kanatlar
Harika Kanatlar
Niloya
Niloya
Maşa ile Koca Ayı
Maşa ile Koca Ayı
Uğur Böceği ile Kara Kedi
Uğur Böceği ile Kara Kedi

Scooby Doo - Gelecek Fuarı

05:563179 görüntülenme

Scooby Doo ve arkadaşları Omahadaki geleceğin fuarını ziyaret ederler. Burada geleceğin evleri, geleceğin arabaları ve uluslararsı yemek fuarı vardır. Tabi bu ençok Scooby Do ve onun gibi hep aç olan Shagy’nin dikkatini çeker. Herkesden önce yemek fuarını bulur ve karınlarını doyurur.

Bu arada Fred, geleceğin arabalarını merak eder ve ona binerek hareket ettirir. Tabiki ortalık karışır. Daphne ve Welma ise, sihirli makyaj makinesini denerler. Daha sonra hep birlikte geleceğin evini görmeye giderler. Ancak, burası süresiz bir şekilde kapatılmıştır.

İçeriden çıkan iki çocuk buranın hayaletli olduğunu ve kendilerini öldürmek istediğini söylerler ve korkuyla kaçarlar. Bu arada buryı icat eden profösör Osword bunun saçma olduğunu ve Sharry adını verdiği yaşayan evi onlara göstermek ister. Evi gezmeye başlayan dostlarımız evde bir gariplik olduğunu fark ederler.

Bir süre sonra evden ayrılan kahramanlarımız Daphne’nin yanlarında olmadığını farkederler. Daphne halen evdedir. Onu bulmak için Scooby Do ve arkadaşları tekrar eve dönerler. Acaba Daphne nerededir?

Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak ister misin?
Yorumlar