Popüler
Harika Kanatlar
Harika Kanatlar
Niloya
Niloya
Maşa ile Koca Ayı
Maşa ile Koca Ayı
Uğur Böceği ile Kara Kedi
Uğur Böceği ile Kara Kedi

Monster High - Acayip Hesap

23:271761 görüntülenme

Heath merdivenlerde oturan robecca’ya seslenerek gelir. Robecca’nın antika olan eşyaları hala yanında taşıyıp onu kullanıyor olması insanların garibine gitmektedir. Zil çalar ve herkes sııflarına doğru gider. Heath görmüş makineye doğru giderken draculara onu durdurur ve o makinenin ghoulia’nın bilim projesi olduğunu ve ona dokunmaması gerektiğini söyler. Ghoulia draculara’ya projesini emanet eder ve gider. Draculara’nın tam o sırada telefonu çalıp gittiği zaman heath makinenin yanına gelir ve onun düğmesine basar. O esnada olan olmuş ve tüm okul elektriksiz kalmıştır. Bu sırada devreye antika şeyler kullanan robecca girer ve tüm okulun elektriksiz ortamda antika şeyler sayesinde işlerini halleder ve elektrikler gelince her şey normale döner.

Nefera ve cleo büyükannelerinin onları araması ve bu aramada onlardan en sevdiği torununa en sevdiği hazinesini bırakacağını söyler. Kızlar arasındaki yarış başlar. Yarışı nefera kazanır. Büyükanneleri hediyeyi getirir. Hediye tam bir şımarık olan büyükannelerinin köpeğidir.

Kızlar nefera’nın kahve satma rekorunu tam kıracakken nefera yine kötülükleriyle bu işi mahveder. Ancak arkadaşlarının yardımıyla bu problem çok hızlı bir şekilde hallolur.

Marıson geri dönüşüm ile ilgili elinden geleni yapsa da başarısız olur. Okulun en havalı kızı cloe’den yardımister ve geri dönüşüm ile ilgili bir şeyler düzenlerler ve mariso’nun isteği yerine gelir.

Dans seçmelerinde operetta kendinden ne kadar emin olursa olsun seçmeleri operetta’nın çok dalga geçtiği rochelle invisi billy sayesinde kazanır.

Kızlar cleo’nun evinde pijama partisi için toplanmışlardır. Cloe’nin en sevdiği oyunu oynarlar.

Frenkie dracularaya hediye olan kolyeyi havuza düşürür ve onu almak için derin olan herkesin korktuğu havuza dalar.

Howleen’nin dolunay zamanı aşık olması ve aşkının karşılığını alamaması.

Frankie’nin babasının aldığı konser bileti ve Franki’nin kimi götüreceği herkes arasında bir sıkıntı olamaya başlar ve ona sormaya giderler. Oysa herkesin en iyi arkadaşı olduğunu ve herkese bilet aldığını söyler.

Abbey oturmuş merdivenlerde ağlarken kızlar gelir ve sebebini sorarlar. O ise bir şey olmadığını söyler ve oradan gider. Daha sonra kızlar oturup onun neyi olduğunu düşünürlerken ghoulia internetten onlara yılın bu zamanın da abbey’nin ülkesinde bir sınav olduğunu gösterir. Kızlarda onun sınavlar yüzünden gidemediğini düşünürler ve ona küçük bir sürpriz hazırlarlar.

Bu akşam cloe de bir parti vardır. Ancak draculara’nın bir sorunu vardır. Benekli ateşe yakalanmıştır. Partiye gidemediği için oturup ağlamaktadır. Tam o esnada kızlar onunda partiye katılması için birçok şey denemişler ancak geçmemiştir. U nedenle parti konseptini draculara’nın hastalığına göre değiştirirler.

Cloe ve ghoulia akşam erkek arkadaşlarıyla randevuya çıkacaklardır. Ancak bir terslik sonucu ikisinin ruhu yer değiştirir. Ne denerseler denesinler kendi bedenlerine geri dönemezler. Erkek arkadaşlarının öpücüğü sonucu kendi bedenlerine dönerler ama bu sefer sıkıntı erkek arkadaşlarında ortaya çıkar.

Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak ister misin?
Yorumlar