Popüler
Harika Kanatlar
Harika Kanatlar
Niloya
Niloya
Maşa ile Koca Ayı
Maşa ile Koca Ayı
Uğur Böceği ile Kara Kedi
Uğur Böceği ile Kara Kedi

Planet Çocuk

Kanal kapatıldığı için yayın bulunmamaktadır.

Bilgilendirme

2010 yılı Kasım ayında yayın hayatına başlayan Planet Çocuk kanalı ülkemizde birçok platformda yayın yapmaktadır. Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç 2014 yılında genel yayın yönetmenliğine getirildi. Kanala birçok yeni program eklendi. Günden güne başarılarını arttıran kanal 2016 yılında Sony Pictures tarafından satın alındı.

Yerli ve yabancı birçok yapımın, klasikleşmiş çizgi filmlerin, dünyaca ünlü çizgi dizilerin yayınlandığı Planet Çocuk, çocuklar kadar büyüklerin de beğenisini kazanmıştır. Okul öncesi ve okul çağı çocuklarına yönelik eğlenceli olduğu kadar eğitici programların da yer aldığı kanal, anne ve babalarca da beğenilmektedir. Gün boyu yayın yapan kanal, program akışında çizgi dizileri farklı saatlerde yayınlıyor ve böylece sevdiğiniz çizgi film mutlaka izliyorsunuz. Ayrıca internet üzerinden canlı izle uygulamaları ile sevdiğim programı kaçırdım derdi yok. İstediğiniz saatte, istediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

Planet Çocuk Programları

Kanalın programları arasında Ayı Yogi, Casper, Bugs Bunny, Jetgiller, Ninja Kaplumbağalar, Örümcek Adam, Red Kit, Road Runner, Scooby Doo, Slyvester ve Tweety, Taş Devri, Tom ve Jery gibi klasikleşmiş çizgi filmler her yaştan çizgi film tutkununu ekrana bağladı. Winx Club, Bartz gibi tüm dünyaca izlenen çizgi diziler diğer sezonların tekrarlarıyla birlikte yayınlanıyor. Pepee, Maşa ile Koca Ayı, Sevimli Emojiler gibi okul öncesine yönelik hazırlanmış eğitici programların yanı sıra Zorro, Voltran Force, Power Rangers, Rüya Koruyucuları gibi aksiyonu bol çizgi filmler de izleyebilirsiniz.

Kanallar